دلم گریه میخواد ،کجاست شونه هات ؟  کجا رفتی ای حس آرامشم؟ میخوام این شبا ک بارونی ام با آرامش دستات آروم بشم☹☹☹.

۶ ماه گذشته ،واقعا ۶ ماه گذشته ولی نمیدونم چرا فراموشش نمیکنم دیگه.

میخوام یه روز بدون اینکه ب کسی بگم، برم یه روانپزشک ،بگم واسم ی چیزی بنویسه ،افسردم .

اصلا نمیدونم ،بطرز شدیدی درونم با بیرونم در حال جنگه . حرفام شبیه فکرام نیست ،ظاهرم شبیه باطنم نیست ، احساسمو درک نمیکنم‌ ،نمیدونم دوستش دارم ک بهش فک میکنم یا از سره عادته ،،،، اگر دوستش دارم چرا وقتی میخوام ازش واسه بقیه بگم،همش بدیاش یادم میاد و بدم میاد ازش ،،، ولی تو خلوت خودم همش ب خوبی هاش فک میکنم.

یه جوری همه عکسا و همه فیلما و همه خاطرات اون دو سال رو از ذهنم و تمام چیزام پاک کردم ک انگار اون سال کلا تو زندگیم نبوده ، فقط میدونم یه زخم از اون سالا دارم ک هنوز هست

چقد طول میکشه ک یه زخم خوب بشه؟

چن روز پیش خودم ب یکی از بیمارا گفتم ک تو دوسال با خوردن این تو نظم بدنت اختلال ایجاد کردی حالا میخوای یه روزه خوب بشی؟ 

چقد زندگیه من شبیه اون بیمار شده

شاید اگر صبر کنم و این روزارو هم پشت سر بذارم ، حل بشه همه چی و دیگه کنار بیام باهاش . 

شبیه ,میخوام ,دوستش دارم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

طاقت بیار لباس کیلویی رنگ سال News it works ارزان کده نسیم سبز فروشگاه مرکزی , نمایندگی محصولات اخوان | اخوان جم قنادی نهال فروشگاه دوربین مداربسته وبلاگ فرستنده های دیجیتال استان خوزستان